io-ico-medycyna-estetyczna

Gabinet medycyny estetycznej

podstr

Zakres badań:

W gabinecie medycyny estetycznej InterOKO dbamy o zdrowy wygląd skóry naszych pacjentów. Zajmujemy się także profilaktyką w kontekście starzenia się skóry. Zabiegi oferowane w naszym centrum medycznym pomagają w niwelowaniu zmarszczek, w usuwaniu blizn oraz pozbywaniu się innych defektów, które negatywnie wpływają na samopoczucie i samoocenę pacjenta. W ofercie gabinetu znajdują się zabiegi małoinwazyjne, które sprawiają, że skóra staje się młoda, jędrna i rozświetlona. Umów się na konsultację pod nr tel. 506 393 293.

Zabiegi:

Botoks -  znany lek zmniejszający napięcie mięśni, szeroko rozpowszechniony w medycynie estetycznej, od dawna uważany za magiczny eliksir młodości, sposób na szybkie i skuteczne odmłodzenie skóry.

Czym jest ta substancja i na czym polega jej działanie?

Toksyna botulinowa jest neurotoksyną, która hamuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, prowadzi to do osłabienia mięśni, a także przewodnictwo nerwowo-gruczołowe, które stosuje się w leczeniu nadpotliwości.

Zastosowanie:

 • redukowanie zmarszczek, szczególnie w okolicach brwi, oczu i na czole, co daje efekt wygładzenia twarzy;
 • leczenie bruksizmu;
 • terapia nadpotliwości.

Zabieg  polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni i tworzenie się zmarszczek mimicznych.

Efekt działania toksyny pojawia się stopniowo a przywrócenie funkcji zakończeń nerwowo mięśniowych zachodzi po około 4-6 miesiącach. W efekcie działania toksyny botulinowej wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zmarszczki znikają.

 

Nici hialuronowe to nowoczesny zabieg modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Polega na wprowadzeniu preparatu w skórę w sposób liniowy, w oparciu o wektory napięcia skóry.

Kwas hialuronowy to związek naturalnie występujący w naszym organizmie, odpowiada za gładkość, elastyczność i napięcie skóry. Ma również działanie nawilżające, a także aktywizuje do produkcji kolagenu i neutralizuje wolne rodniki.

Za pomocą specjalnej mikro kaniuli wprowadzane są linijnie w skórę niewielkie depozyty kwasu hialuronowego. Zabieg trwa około 30 minut. Może być poprzedzony znieczuleniem miejscowym, choć nie jest to konieczne. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią;
 • infekcje skóry;
 • aktywne choroby autoimmunologiczne;
 • nieuregulowana cukrzyca;
 • tendencje do powstawania bliznowców;
 • aktywna choroba nowotworowa.

Na czym polega powiększanie ust metodą baby doll lips?

Zabieg powiększenia/modelowania ust kwasem hialuronowym Baby Doll Lips nie tylko powiększa usta i poprawia ich kontur, również ma działanie silnie nawilżające i wygładzające.

Cały zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w taki sposób by szczególnie uwydatnić środkową część ust, podkreślić łuk kupidyna i delikatnie wywinąć dolną wargę. Całość działań ma być delikatna i nie rzucać się w oczy jako ingerencja lekarza. Efektem mają być naturalne, pełne usta, wszelkie asymetrie powinny być zniwelowane.

Profhilo to zabieg odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości. Odmładza nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi "rusztowanie" skóry.

Efekty zabiegu:

 • neutralizuje „chomiczki”;
 • przywraca utracony kontur;
 • przywraca utracony profil;
 • neutralizuje zwiotczenie skóry;
 • wygładza zmarszczki;
 • wysmukla rysy twarzy;
 • nadaje sprężystość;
 • nadaje biorewolumetrię;
 • napina skórę.

Zabieg Profhilo wykonywany jest techniką BAP (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni.

Lifting – polinukleotydy zawarte w preparacie działają na receptory fibroblastów w skórze. Proces ten zapoczątkowuje tworzenie kolagenu typu I oraz elastyny.  Dzięki temu mamy efekt poprawy napięcia skóry i jej naturalnego liftingu.

Działanie antyoksydacyjne - polinukleotydy w środowisku pozakomórkowym zachowują się jak „wymiatacze” wolnych rodników.

Nawilżenie - polinukeotydy pozostające w macierzy pozakomórkowej (ECM) wiążą wodę, co zapewnią nawodnienie skóry.

Efekty:

 • poprawa napięcia skóry;
 • lifting;
 • poprawa owalu;
 • poprawa nawilżenia;
 • redukcja drobnych zmarszczek.

Rekomendowana jest seria 2-4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Formuła JALUPRO®  oparta jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksie aminokwasów (glicyny, L-proliny, L-lizyny i L-leucyny), dzięki czemu komórkom skóry dostarczane są dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

Zabiegi z jego zastosowaniem przywracają blask i elastyczność skórze oraz zapobiegają utracie jej jędrności. Redukują zmarszczki i zapobiegają jej starzeniu.

Wyjątkowe składniki odbudowują strukturę kolagenową skóry, redukując zmarszczki i cienie pod oczami.

Zalecana seria zabiegów - 3 w odstępie 3-4 tygodni.

Neuvia Hydro Deluxe to zabieg o właściwościach biorewitalizacyjnych skóry twarzy i ciała.

Preparat wykorzystywany podczas zabiegu to kwas hialuronowy, który działa na skórę w trzech wymiarach: nawilża, odbudowuje kolagen i elastynę oraz ujędrnia. Preparat wykorzystany  podczas zabiegu  zawiera:  najczystszą na rynku formę kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatyt, który prowadzi do stymulacji procesu neokolagenezy, dzięki niemu poprawie ulega gęstość jak również elastyczność skóry.

Zalecana seria zabiegów - 3 w odstępie 3-4 tygodni.

Poradnia czynna:

Nasi specjaliści

lek. dent. Patrycja Kieblesz

Medycyna Estetyczna

Cennik

Galeria

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.